Zakłady bukmacherskie na hokej – gdzie najlepiej obstawiać?

.

Hokej jest jedną z najmniej docenianych dyscyplin w naszym kraju. Mimo istnienia w jego obrębie polskich rozgrywek, do niedawna cieszył się stosunkowo niewielkim zainteresowaniem. To jednak stale rośnie, a hokej powoli zaczyna wychodzić z niszy. Jego rosnąca popularność wynika również z coraz większej uwagi, jaką poświęcają mu typujący z naszego kraju. Na jego obstawianie decyduje się coraz więcej z nich. My w dzisiejszym wpisie postaramy się nakreślić pokrótce, jak ono wygląda. Podpowiemy najpopularniejsze ligi i turnieje, jakie w obrębie hokeja się obstawia, wskażemy popularne rynki i zdradzimy, którzy legalni bukmacherzy w najlepszy sposób pokrywają tę właśnie dyscyplinę.

gdzie obstawiac hokej u bukmachera
Zakłady bukmacherskie na hokej – gdzie najlepiej obstawiać?

Najpopularniejsze ligi i turnieje hokejowe – które obstawiać?

Choć hokej wydaje się być sportem niszowym, mało popularnym i słabo rozwiniętym, tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w wielu krajach jest on narodową dyscypliną, znacznie istotniejszej od najpopularniejszej w Polsce piłki nożnej. Chcąc więc obstawiać swoje typy na hokej, ma się do dyspozycji wiele różnych turniejów, rozgrywek i lig. Które z nich obstawiać? Oczywiście te, którymi interesuje się najbardziej. Aby jednak określić to właśnie, warto wiedzieć, jaki ma się wybór.

Oczywistym jest, że zdecydowanie najpopularniejszą na świecie ligą hokeja jest NHL. Amerykańska liga jest tą, która cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem na całym świecie, a w Stanach Zjednoczonych bije rekordy popularności i oglądalności. Nic dziwnego, że polscy bukmacherzy to jej nadają priorytet, uważając ją za najważniejszą.

W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszy się Polska Hokej Liga, zwana również Ekstraligą. Polskie rozgrywki toczą się standardowym trybem, a aktualnie w najwyższej klasie rozgrywek znajduje się 10 zespołów. Drużyn jest znacznie więcej, a te gorsze zmagają się w 1. lidze i ligach młodzieżowych.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W hokeju każdego roku rozgrywana jest też Liga Mistrzów, w której udział biorą najlepsze drużyny z Europy (W tym również i z Polski). Dużym zainteresowaniem cieszy się też liga rosyjska (KHL), fińska, duńska, niemiecka oraz szwajcarska. Słowem: jest co obstawiać a zawodowi typerzy z pewnością mają swoje typy bukmacherskie. Regularnie rozgrywają się również Mistrzostwa Świata i Europy, które też są turniejami zdecydowanie godnymi uwagi.

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie na hokej

Podchodząc do typowania hokeja należy mieć świadomość, że profesjonalni bukmacherzy w Polsce pozwalają go obstawiać na wiele różnych sposobów. Mowa tutaj o różnych zdarzeniach, jakie mogą wystąpić w konkretnym spotkaniu, a na jakie można ostatecznie postawić. Warto mieć na uwadze, że nie zawsze obstawianie hokeja oraz najpopularniejszego i domyślnego rynku (o którym wspomnimy na początku) jest rozsądne, a przede wszystkim opłacalne. Często znacznie rozważniej jest postawić na rynek mniej standardowy, ale za to znacznie bardziej opłacalny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Do najciekawszych rynków, które pozwalają obstawiać legalni bukmacherzy zaliczyć można:

  • 1X2 – najbardziej standardowy rynek, znany z większości rozgrywek drużynowych. Wskazuje się w nim zwycięstwo gospodarzy (1), remis (2) lub zwycięstwo gości (2). Jest to rynek, który znajduje się na pierwszych stronach ofert na zakłady bukmacherskie, jakie prezentują swoim klientom bukmacherzy online.
  • Zwycięzca meczu bez remisu – w ramach tego rynku bukmacherskiego wskazuje się ostatecznego zwycięzcę spotkania sportowego. W hokeju każde spotkanie musi się zakończyć zwycięstwem którejś z drużyn. Może ono nastąpić w regulaminowym czasie gry (tego właśnie tyczy się rynek 1X2), po dogrywce lub rzutach karnych.
  • Strzelec gola – w tym rynku wskazuje się zawodnika, który zapisze się na liście strzelców w danym spotkaniu. W hokeju nie pada tak wiele bramek, jak mogłoby się wydawać.
  • Handicap – ten rynek działa w taki sam sposób, jak w przypadku innych dyscyplin sportu. Dzięki niemu faworyzuje się słabsze drużyny poprzez dodanie jej wirtualnych bramek na starcie i obstawianie w takiej właśnie wyimaginowanej sytuacji.
  • Dokładni wynik tercji / całego spotkania – tak jak w piłce nożnej, dokładny rezultat jest bardzo ciężki do wskazania, dlatego też ten rynek najczęściej opatrywany jest zdecydowanie największymi kursami bukmacherskimi.

Na co zwrócić uwagę typując hokej?

Typowanie hokeja nie jest proste – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Choć można tutaj polegać na intuicji, takie podejście nie zagwarantuje jednak odpowiedniego poziomu skuteczności. Aby takowy osiągnąć, do typowania należy się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy doskonale poznać zasady hokeja. Choć te nie są trudne, w żaden sposób nie przypominają tych znanych z jakiejkolwiek innej dyscypliny. Znajomość zasad pozwoli na podejmowanie bardziej świadomych decyzji.

sts promocja bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach STS

Typując hokej warto skupić się wyłącznie na jednych rozgrywkach, chociażby NHL. To pomoże w kolejnej podstawie obstawiania: dokładnej, skrupulatnej i wnikliwej analizie. W jej trakcie warto zwrócić uwagę na wszystko to, co może mieć wpływ na wynik konkretnego spotkania czy wystąpienie wybranego przez siebie rynku na zakłady. Analiza powinna brać pod uwagę wszystkie istotne aspekty.

W typowaniu hokeju warto też oglądać mecze na żywo i słuchać komentatorów w ich trakcie. Ci często dostarczają mnóstwa informacji, cennych i eksperckich. Można je wykorzystać do podejmowania bardziej świadomych, a na pewno i trafnych decyzji bukmacherskich.

Gdzie najlepiej obstawiać hokej? Lista bukmacherów

Wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce prezentują swoją własną ofertę na hokej. Jako że dyscyplina ta uznawana jest za dość niszową, nie każdy robi to w sposób wzorowy. Zdecydowanie najlepszą ofertę na niego prezentują bukmacherzy online STSeWinner oraz Fortuna. Wszyscy trzej pozwalają obstawiać nie tylko największe turnieje oraz NHL, ale i wiele lig polskich oraz zagranicznych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza tym wszystkim najlepsi bukmacherzy na hokej prezentują też bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie, a wiele meczów prezentują w formule na żywo. Niektórzy dają też dostęp do darmowych transmisji na żywo z hokeja, znalezienie których w polskiej telewizji może być stosunkowo ciężkie.

Jak więc widać znalezienie najlepszego bukmachera do obstawiania hokeja wcale nie jest takie trudny, STS czy Fortuna zdecydowanie wygrywają w wyścigu o najbardziej opłacalną ofertę hokejową ze wszystkich dostępnych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich online.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online