Typy bukmacherskie – jak zbudować te, które przyniosą zysk?

.

Typy bukmacherskie – zdecydowana większość ludzi kojarzy je z zewnętrznymi serwisami internetowymi, na łamach których mniej lub bardziej profesjonalni typujący dzielą się swoimi przewidywaniami na konkretne mecze. Jest w tym wiele racji, choć typy wcale nie muszą pochodzić z zewnątrz. Można je tworzyć samodzielnie, co jest zresztą bardziej niż polecane. My w dzisiejszym wpisie postaramy się podpowiedzieć, jak to robić, by typy były rozsądne, oparte na rzeczywistej wiedzy oraz po prostu takie z potencjałem na sukces.

typy bukmacherskie
Typy bukmacherskie – jak zbudować te, które przyniosą zysk?

Na co zwracać uwagę tworząc własne typy bukmacherskie?

Wielu początkujących obstawiających opiera własne typy bukmacherskie na nadziejach, przypuszczeniach, intuicji, a jeszcze częściej – na własnych upodobaniach względem zespołów czy zawodników (wskazuje na tego, komu kibicuje). To olbrzymi błąd i choć czasem można trafić i wygrać, nie jest to metoda gwarantująca sukces i zbliżająca typującego ku niemu. Wręcz przeciwnie – bazuje ona na szczęściu. Chcąc typować skutecznie i rozsądnie, warto odpowiednio się do tego przygotować. Poniższe porady pozwolą skupić się na rzeczach, które rzeczywiście mają znaczenie. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

  • Bukmacherzy – wszyscy legalni bukmacherzy prezentują swoje własne typy i przypuszczenia. Robią to jednak w sposób mało bezpośredni, bo poprzez publikowane przez siebie kursy bukmacherskie. Zasada tutaj jest dość prosta do pojęcia – im mniejszy jest kurs bukmacherski (bukmacher pozwala wygrać mniej), tym bardziej prawdopodobne jest to, że dany zespół wygra. Im większy, tym mniejsze są jego szanse. Przynajmniej w odczuciu firmy bukmacherskiej. Do tworzenia własnych kursów przykładają się wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce – STSFortunaeWinner i wielu innych.
  • Historię spotkań konkretnych drużyn – przeanalizowanie tego, jak dane drużyny radziły sobie w poprzednich meczach jest w stanie dostarczyć mnóstwa informacji na temat ich aktualnej formy. To z kolei jest w stanie dostarczyć cennych informacji na temat tego, jak wypadają ich szanse również w meczu, który zamierza się obstawiać. Zakłady bukmacherskie będą dzięki temu bardziej trafne.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Transmisje meczów – wielu bukmacherów proponuje darmowe transmisje meczów. Choć sami w sobie legalni bukmacherzy nie pozwalają oglądać zapisów archiwalnych spotkań, po meczach trafiają one w różne rejony Internetu. Warto się z nimi zapoznawać, gdyż to one są źródłem najbardziej wymiernych informacji na temat zachowania danej drużyny na boisku.
  • Statystyki – wszyscy profesjonalni bukmacherzy prezentują w obrębie swoich serwisów internetowych bardzo rozległe statystyki. Ich odpowiednia analiza jeszcze przed rozpoczęciem się konkretnego spotkania jest w stanie dostarczyć mnóstwa informacji pomocnych już w jego trakcie. Statystyki można przeglądać również na bieżąco. Wielu operatorów aktualizuje je w miarę przebiegu spotkania sportowego.
  • Rynek bukmacherski – typowanie na żywo ma to do siebie, że w jego trakcie można sięgać po wiele różnych rynków bukmacherskich. Nie sposób jest korzystać z każdego. Należy więc umiejętnie skupić się na takim, który będzie dla nas najpewniejszy i będzie wykazywał się największym potencjalnego sukcesu w obstawianiu. Decyzji na temat wyborze któregoś z nich nie warto podejmować jeszcze przed spotkaniem. Zamiast tego warto to robić bazując na aktualnych wydarzeniach wprost z boiska. Nie inaczej ma się sytuacja z obstawianiem przedmeczowym. Tutaj również warto wskazać na rynek najbardziej dla nas pewny. Warto przy tym skupić się również na tym, który będzie opłacalny.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na kształt własnych typów bukmacherskich wpływ powinno mieć wszystko to, co jest w stanie rzutować na kształt konkretnego spotkania sportowego. Analiza drużyn, zawodników, aktualnej sytuacji w tabeli ligowej, passy, morale. To wszystko z pewnością będzie tutaj pomocne. Ważne jest, aby uczynić własną decyzję najbardziej rozsądną.

Czy typy bukmacherskie z zewnątrz są w stanie pomóc?

Własne typy na mecz to podstawa. Nie oznacza to jednak, że trzeba bazować je wyłącznie na własnej wiedzy. Warto szukać typów z zewnątrz, czyli takich, które pochodzą od innych osób. utaj jednak warto bazować wyłącznie na typach pochodzących z godnych zaufania źródeł. Raczej powinno unikać się miejsc publikujących same typy (a zatem zaledwie wskazujące, która z drużyn ma większe szanse na wygraną).

Znacznie bardziej wartościowe są takie, w których poparte są one gruntowną analizą – taką, która wskaże nie tylko na to, która z drużyn ma większą przewagę, ale też wyjaśni, dlaczego tak właściwie tak jest. Doskonałym miejscem tego typu są serwisy skupione wokół tematyki zakładów bukmacherskich. Dobrze radzą sobie też fora bukmacherskie i grupy poświęcone obstawianiu. Z tym jednak, że tutaj trzeba patrzeć na to, kto publikuje własne typy.

Zdecydowanie najbardziej poleca się interesować się konkretnym sportem oraz rozgrywkami i wszystkim tym, co dzieje się wokół nich. Logiczne będzie oglądanie eksperckich studiów przed- i pomeczowych, w których eksperci rozkładają na czynniki pierwsze spotkania sportowe. Mimo że nie robią tego pod kątem bukmacherki, można z tego wynieść bardzo wiele. Niezależnie od tego, czy obstawia się mecze na żywo, czy też w formule przedmeczowej.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy

Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

Przeciętny obstawiający w Polsce na samym początku obstawia spotkanie sportowe, by później obejrzeć je w telewizji lub na żywo (jeśli ma taką możliwość) i...

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online