Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

.

Przeciętny obstawiający w Polsce na samym początku obstawia spotkanie sportowe, by później obejrzeć je w telewizji lub na żywo (jeśli ma taką możliwość) i śledzić to, czy tak właściwie wygra. Jego oglądanie transmisji sportowych sprowadza się zatem do tego, by zweryfikować swój kupon. Jeśli my chcemy być skuteczni w swoim typowaniu, powinniśmy sięgać znacznie dalej i wykorzystywać transmisje sportowe do tego, by budować swoje doświadczenie i dokonywać trafniejszych decyzji bukmacherskich. Czy jednak na pewno są one nam w stanie w tym pomóc? Na co zwrócić uwagę w czasie ich oglądania? Czy bukmacherzy online są nam w stanie w jakiś sposób to ułatwić? To tylko niektóre z tych kwestii, które zamierzamy poruszyć w naszym poradniku.

Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska
Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

Uwaga: choć w dzisiejszym poradniku skupiamy się na piłce nożnej, podaliśmy ją zaledwie jako przykład. Oglądanie transmisji działa dokładnie tak samo również w przypadku innych dyscyplin sportu, choć wymaga od nas zwrócenia uwagi na inne aspekty, adekwatne do dyscypliny, na której się skupiamy.

Czy typujący powinni oglądać mecze?

Oglądanie meczów kojarzy się z rozrywką w czystej postaci. Dla wielu osób, jak już zostało wspomniane wcześniej, kojarzy się to z relaksem po ciężkiej analizie i swoistą weryfikacją jej efektów. Dokładnie tak podchodzą do tego początkujący obstawiający. Jeśli jednak z zakładami bukmacherskimi wiążemy dalszą przyszłość i chcemy, by odnosić w nich większe sukcesy, z transmisji oprócz rozrywki możemy wyciągnąć poważne wnioski. Warto, abyśmy przyłożyli się do ich oglądania, gdyż dzięki nim jesteśmy w stanie:

  • oszczędzić mnóstwo czasu, który musielibyśmy w przyszłości poświęcić na analizę statystyk,
  • zyskać lepszy obraz wielu aspektów analitycznych – niektóre z nich na żywo wyglądają zupełnie inaczej niż na słupkach statystycznych,
  • poszerzyć perspektywę – transmisje meczów to nie tylko obraz, ale i dźwięk (głos komentatora),
  • lepiej poznać drużyny, które toczą ze sobą walkę.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli więc mamy możliwość, oglądajmy spotkania sportowe. Nie tylko takie, w których grają nasze ulubione drużyny. Da nam to więcej możliwości pod względem obstawiania i na pewno sprawi, że będziemy w nim odnosić więcej sukcesów.

Oglądanie meczów w internecie możliwe jest za sprawą firm, jakie to są? Sprawdźmy ranking bukmacherów, w tej liście wyróżnionych jest kilka legalnych podmiotów z ofertą na transmisje live.

Na co zwrócić uwagę oglądając mecze pod kątem analizy bukmacherskiej?

Aby nasze oglądanie meczów pod kątem analizy bukmacherskiej tak właściwie miało sens, musimy wiedzieć, na co zwracać największą uwagę i do czego się przygotować. Dopiero wtedy będziemy mogli wyciągać z tego odpowiednie i wymierne przy naszych przyszłych zakładach wnioski. Poniżej przedstawiamy kilka tych rzeczy, które są tu najistotniejsze. Co warto zaznaczyć, zwracanie na nie uwagi w końcu wejdzie nam w krew i nie będzie nas odciągało od właściwego oglądania danego spotkania sportowego.

  • Komentarz komentatora. Choć oglądając mecze normalnie uznajemy go jedynie za uatrakcyjnienie meczu, może on posiadać olbrzymią wartość pod względem analizy bukmacherskiej. Komentator nie tylko odnotowuje najważniejsze wydarzenia na boisku (niczym w relacji tekstowej, którą prezentują wybrani bukmacherzy online), ale też zdradza mnóstwo istotnych faktów i ciekawostek. Również tych spoza boiska. Potrafi być naszym cennym sprzymierzeńcem.
  • Ustawienie obu zespołów. To rzecz, która zwraca na siebie największą uwagę, a która jest bardzo istotna, gdyż koreluje z wieloma innymi rzeczami. Ustawienie sugeruje taktykę, nastawienie oraz to, na co dana drużyna będzie kładła nacisk w konkretnym spotkaniu sportowym. Nie zwracajmy jednak uwagi tylko na ustawienie początkowe, ale i na zmiany, jakie zachodzą w nim w czasie meczów.
  • Forma zespołu. Szeroko pojęta forma zespołu znajduje swoje odzwierciedlenie między innymi w tym, czy to on rozdaje w meczu karty, czy jest raczej stroną biorącą się – czy sam stwarza sobie okazje na zmianę wyniku, czy też raczej liczy na grę z kontry i przypadek.
  • Forma poszczególnych zawodników. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na najważniejszych piłkarzy danej drużyny – to, czy szukają sobie okazji, czy często są przy piłce oraz w jaki sposób radzą sobie z nią, gdy tylko do tego dochodzi. Jeśli dany piłkarz jest w meczu niewidoczny, może to być coś alarmującego.
  • Kontuzje i zmiany. Każde tego typu zdarzenia n boisku powinny być dla nas szalenie istotne (i koniecznie odnotowane). Kontuzjowany piłkarz może nie zagrać w przyszłym spotkaniu lub nie być w dobrej dyspozycji. Zmiany sugerują również to, że trener może nie być z niego zadowolony.
  • Zachowanie przy prowadzeniu / przegrywaniu. To, jak dana drużyna reaguje na te wydarzenia może powiedzieć wiele na temat jej nastawienia oraz tego, jak radzi sobie z różnymi sytuacjami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bukmacherzy online – u którego z nich zobaczymy transmisje meczów?

Najlepsi bukmacherzy online w Polsce nie tylko zachęcają do oglądania meczów (a przy okazji ich obstawiania w formule na żywo), ale też dają taką możliwość. Wybrani z nich zaopatrzyli się w stosowne licencje i dają swoim klientom szansę na obejrzenie darmowych transmisji spotkań sportowych. Oczywiście to, które z nich będą dostępne zależy od konkretnej firmy i tego, jakie współprace z podmiotami odpowiedzialnymi za ich dystrybucję nawiązała. Każdy buk do oglądania wymaga od nas jedynie rejestracji w jego serwisie internetowym, a często również obstawienia dowolnego spotkania sportowego (jeden zakład odblokowuje nam dostęp do wszystkich transmisji – nie tylko tych związanych ze spotkaniem, na które postawiliśmy).

Przodującym bukmacherem z ofertą na darmowe transmisje meczów jest STS. Udało mu się wykupić licencję na transmitowanie najpopularniejszych lig piłkarskich świata – Bundesligi, Serie A, La Liga i wielu innych, pomniejszych. Poza nimi można u niego znaleźć transmisje meczów tenisa, hokeja czy koszykówki. Równie dobrze przedstawia się oferta Fortuny, która poza najpopularniejszymi dyscyplinami sportu jest też jednym z niewielu buków z transmisjami 1. Ligi piłkarskiej. Na tym tle wyróżnia się również eWinner – jako sponsor tytularny 2. Ligi piłkarskiej, stanowi jedyne miejsce, w którym można ją oglądać (nie jest ona emitowana nawet w polskiej telewizji).

5 / 5. Ocen: 11

Bukmacherzy

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online