Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

.

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty kursowej oraz usług dodatkowych stanowią one jeden z tych elementów, które najczęściej pojawiają się w kampaniach marketingowych. Nie bez powodu. Szukając bukmachera dla siebie najczęściej patrzymy bowiem nie na jego ofertę główną, ale właśnie na bonusy i promocje – czyli to, co możemy zyskać za darmo. W tym wpisie zamierzamy powiedzieć więcej na temat najpopularniejszych bonusów, ale też wskazać to, co powinno czynić je tymi rzeczywiście atrakcyjnymi.

bonusy polskich bukmacherów
Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

5 cech dobrego bonusu bukmacherskiego

Dobry bonus bukmacherski to nie ten, który jest przyznawany za darmo. Wszystkie promocje są bowiem organizowane nieodpłatnie – ten czynnik więc nie powinien stanowić dla nas tego głównego elementu przekonującego do skorzystania z oferty. Na dobry bonus bukmacherski składa się kilka podstawowych rzeczy i dobrze byłoby, gdybyśmy zadbali o każdą z nich zamiast skupiać się tylko na jednej.

  1. Wysoka wartość – jest to cecha, która zwraca na siebie zdecydowanie największą uwagę. Nie ma się czemu dziwić – to ona przemawia do standardowego odbiorcy zdecydowanie najbardziej. Im bardziej wartościowy jest bonus bukmacherski, tym więcej możemy pozyskać za jego pośrednictwem. To ważne, ale nie zapominajmy, że nie najważniejsze.
  2. Niewielka ilość wymaganych obrotów – każdy bonus bukmacherski przyznaje nam środki na specjalne konto bonusowe. Aby móc swobodnie nimi zarządzać, będziemy musieli przenieść je na saldo główne, a w tym celu – obrócić nimi. Obrót bukmacherski to nic innego jak konieczność wydania pozyskanych środków bonusowych na zakłady określoną liczbę razy. Im mniej obrotów, tym lepiej (dwukrotny obrót 1000 złotych to konieczność wydania 2000 złotych i wygrywania w międzyczasie – większy to większa wielokrotność).
  3. Solidne warunki obrotowe – obrotu zawsze możemy dokonywać tylko na określonych kuponach. Im mniejsze wymagania, tym lepiej. Najlepiej jest sięgać po takie bonusy, które nie wymagają stawiania tak zwanych akumulatorów.
  4. Dużo czasu na dokonanie obrotu – nie każdy chce obstawiać codziennie. Jeśli i my tak nie chcemy, pamiętajmy o tym, by spojrzeć na czas na obrócenie środków bonusowych. Im więcej będziemy go mieć, tym więcej będziemy mieli szans na ukończenie obrotu.
  5. Swoboda w wyborze tego, co chce się obstawiać -niektóre bonusy wymagają typowania określonych dyscyplin czy usług. Zadbajmy o to, by korespondowało to z tym, co rzeczywiście chcemy obstawiać.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Patrząc na powyższe można łatwo wywnioskować, że dobry bonus bukmacherski to niekoniecznie taki, który jest bardzo wartościowy. Często mamy do czynienia z bonusami mniej wartościowymi, ale za to znacznie bardziej  atrakcyjnymi – głównie za sprawą warunków ich otrzymania. Patrzmy więc na wszystko i nie zamykajmy się na tym, co bukmacherzy online najbardziej promują. To w końcu oczywiste, że będą się oni starali zwrócić uwagę tylko na najatrakcyjniejsze rzeczy.

Bonusy bukmacherskie dla nowych typujących

Zdecydowanie największy nacisk jest w Polsce kładziony na bonusy przeznaczone dla osób, które nie założyły jeszcze swojego konta u bukmachera, a które się na to zdecydują. To za ich pośrednictwem najlepsi bukmacherzy online starają się pozyskiwać nowych klientów, a przy okazji zachęcać ich do pierwszych wpłat i zakładów (z którymi większość bonusów dla nich jest ściśle związana).

superbet bonusy na start
Kod promocyjny BETONLINE na darmowe bonusy w Superbet

Aktualnie najpopularniejszym rodzajem bonusu dla nowych typujących jest tak zwany bonus powitalny. Jak sama jego nazwa sugeruje, ma on na celu powitać nowego klienta u najlepszego bukmachera i zachęcić do skorzystania z jego oferty. Robi to na trzy sposoby:

  • przyznając darmowe środki za pierwszy depozyt – to tak zwany bonus od depozytu. Ilość środków zazwyczaj odpowiada kwocie pierwszej wpłaty. Sam bonus jest najbardziej wartościowy, jednak jest też bardzo wymagający,
  • zabezpieczając pierwszy zakład – w bonusie typu cashback bukmacher zwróci nam część stawki za pierwszy zakład, jeśli tylko ten okaże się przegrany. Jeśli wygramy, bonus przepadnie,
  • dając darmowe środki na typowanie – tego typu bonus to tak zwany freebet, który jest najbardziej pożądany. MImo że środków tych nie jest dużo, wymagania związane z ich otrzymaniem są niewielkie.

Nowi typujący w czasie rejestracji mogą też wprowadzić kod promocyjny (taką możliwość dają jednak wyłącznie najlepsi bukmacherzy online), dodatkowo zwiększając ilość darmowych środków lub podnosząc wartość swojego bonusu powitalnego. Kod tego typu znaleźć można w serwisach internetowych poświęconych tematyce zakładów bukmacherskich, ale niepowiązanych bezpośrednio z konkretnym bukmacherem.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Bonusy i promocje dla stałych graczy

Polscy bukmacherzy przygotowując swoją ofertę promocyjną, rzadko kiedy zapominają o swoich stałych graczach. Choć nie dbają o nich tak bardzo, jak o nowych obstawiających, mogą oni u nich liczyć na wiele promocji. Tą stałą jest promocja akumulatorowa, w której bukmacherzy przyznają dodatkowy procent do potencjalnej wygranej na bazie tego, ile zdarzeń znajdzie się na kuponie. Im ich więcej, tym większy jest procent do wygranej.

legalne gry karciane online w polsce
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w STS online

Wielu bukmacherów zdecydowało się na wdrożenie w obręb swoich serwisów internetowych programów lojalnościowych. Celują one w nagradzanie każdego kolejnego zakładu lub / i każdej dokonywanej wpłaty. Za każde x złotych jesteśmy dzięki nim w stanie dostać specjalne punkty, które z kolei wymienimy na nagrody (dodatkowe bonusy, środki na typowanie czy lepsze kursy na wybrane mecze).

Choć istnieją bukmacherzy online, którzy kierują swoje programy lojalnościowe do wszystkich obstawiających, więcej jest takich, którzy zapraszają do udziału w nich tylko najaktywniejszych i dokonujących największego obrotu typujących. W ich przypadku mogą oni też liczyć na znacznie atrakcyjniejsze korzyści – między innymi wsparcie dedykowanego asystenta (pracownika bukmachera), darmowe bilety na wybrane spotkania sportowe czy większe limity na typowanie. Są oni też traktowani priorytetowo jeżeli chodzi o obsługę techniczną i pomoc dla klienta.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy

Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

Przeciętny obstawiający w Polsce na samym początku obstawia spotkanie sportowe, by później obejrzeć je w telewizji lub na żywo (jeśli ma taką możliwość) i...

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online