Najlepsi bukmacherzy – u kogo warto obstawiać zakłady sportowe?

.

W Polsce z całą pewnością nie brakuje dobrych bukmacherów. Co prawda Polacy mają ograniczone pole manewru jeśli chodzi o firmy zagraniczne, ale wybór wciąż jest całkiem spory. Dzięki ustawie hazardowej ograniczono liczbę bukmacherów typu Bet365 lub BetandWin. Wpłynęło to jednak pozytywnie na polski rynek, gdzie rozwinęły się lokalne firmy. Ich oferta jest na tyle szeroka, że Polacy właściwie nie tęsknią już za starymi stronami internetowymi. Gdzie warto obecnie obstawiać zakłady bukmacherskie?  

Najlepsi bukmacherzy – u kogo warto obstawiać zakłady sportowe?

Star-Typ Sport 

Nie ma obecnie w Polsce popularniejszej firmy bukmacherskiej niż Star-Typ Sport. Lokale bukmachera można spotkać niemal w całej Polsce. Popularność STSu wynika z ogromnej oferty, gdzie do wyboru jest kilka tysięcy typów tygodniowo. Dochodzi do tego nowoczesna strona internetowa, gdzie dostępnych jest mnóstwo transmisji na żywo. Nieporównywalna jest też liczba zakładów dodatkowych przy bardzo dobrych kursach. Wobec tego wszystkiego nie dziwi, że pracownicy Star-Typ Sport określani są jako najlepsi bukmacherzy na rynku. 

Zakłady sportowe Fortuna 

Niewiele gorszą ofertę posiada czeska Fortuna. Jakość firmy wynika w sporej części z jej doświadczenia. Działa na polskim rynku od 1995 roku, gdzie występowała również pod innymi nazwami. Fortunę cechuje również świetna oferta co STSu, obejmująca najważniejsze rozgrywki w kraju i za granicą. Bez problemu można tu obstawić zarówno piłkę nożną, koszykówkę i skoki narciarskie, jak i mniej popularne sporty w rodzaju sztuk walki albo lekkiej atletyki. Znaleźć tu można nawet e-sporty lub zakłady dotyczące nagród filmowych. 

Betclic 

Betclic to jedna z tych firm, która zdobyła popularność stosunkowo niedawno. Stała się jednak na tyle znana, że pojawiła się nawet w dalekiej Portugalii. To jedna z niewielu firm zagranicznych, która ma prawo funkcjonować w Polsce. Po Betclic widać, że jest firmą międzynarodową o dużym statusie. Świadczy o tym nowoczesna strona internetowa z dużą liczbą transmisji. Można tu obstawić przy dobrych kursach wszystkie najważniejsze rozgrywki europejskie i światowe. Wszystko to przy darmowej rejestracji i dodatkowych bonusach na start. 

Bukmacher Betfan 

Betfan to idealny bukmacher dla osób, które szukają licznych zakładów dodatkowych. Do wyboru jest tu aż 40 różnych sportów, gdzie dochodzi między innymi e-sport.  Mało który bukmacher ma w swojej ofercie tak rozgrywki takich gier jak „League of Legends” lub „Counter-Strike”. Nie zabraknie tu także gier karcianych, wyścigów konnych oraz snookera. Do wyboru są nawet rozgrywki wirtualne, gdzie rywalizują ze sobą wykreowane komputerowo drużyny albo ścigają się ze sobą charty. Bukmacher ten z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej popularny. Ostatnio nawet pojawił się bardzo atrakcyjny Betfan bonus bukmacherski dla wszystkich nowych graczy. W opinii profesjonalnych typerów, to najlepszy bonus z pośród wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Etoto 

Dużą popularnością w Polsce cieszy się również Etoto. Wszystko dzięki wielu znanym influencerom sportowym w Polsce, którzy promują usługi bukmachera. Atutem Etoto nie jest jedynie marketing, ale bogata oferta oraz nowoczesna strona internetowa. Bukmacher posiada jedne z najlepszych kursów na rynku, co pozwala tworzyć kupony z wysokimi wygranymi. Etoto stale się rozwija, dlatego z każdym rokiem firma zbliża się do czołówki krajowej – STSu lub Fortuny. Pokazuje ona, że rynek nieustannie się rozrasta – na czym korzystają fani zakładów w Polsce. 

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy

Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

Przeciętny obstawiający w Polsce na samym początku obstawia spotkanie sportowe, by później obejrzeć je w telewizji lub na żywo (jeśli ma taką możliwość) i...

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online