Jakie gry karciane w Betgames są najlepsze?

.

Polski świat bukmacherski stale ewoluuje i zmienia się – podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy korzystać z usług dziesiątek operatorów (nie tylko z serwisami po polsku), wraz z Ustawą Hazardową z 2017 roku zostało to ukrócone, a liczba istniejących legalnych podmiotów znacznie się zmniejszyła (wprowadzono wymaganie posiadania licencji ze strony Ministra Finansów). Jednym z tych, którzy utrzymali się na rynku jest STS (Star-Typ Sport) – nic zresztą dziwnego, bowiem ta katowicka firma istnieje już od 1997 roku, a obecnie posiada dużą część polskiego rynku bukmacherskiego (szacuje się, że jest to wartość zbliżona 50% udziałów na nim).

betgames najlepsze gry karciane
Jakie gry karciane online w Betgames są najlepsze?

STS działa zarówno stacjonarnie, jak i Internetowo, jednak to w tym drugim przypadku ma największe wyzwanie. Nawet po wprowadzeniu nowelizacji wyżej wspomnianej ustawy na polu internetowym pozostało bowiem sporo podmiotów, którzy walczą o uwagę odbiorcy. Z uwagi na to STS postanowiło być czujne i wprowadzić do swojej oferty usługę innowacyjną, nieobecną jeszcze nigdzie indziej (przynajmniej na polskim rynku). Mowa o Betgames.

Czym jest Betgames?

Aby wytłumaczyć, czym jest Betgames można posłużyć się przykładem jakichkolwiek spotkań na żywo. Weźmy na przykład spotkania w piłce nożnej – obstawiając je na żywo jesteśmy ich aktywnymi obserwatorami, mogąc co jakiś czas stworzyć zakład czy to na kolejną bramkę, czy też na to, kto wygra. Podobnie jest z Betgames, z tym, że:

 • Mamy tu do czynienia z grami karcianymi – obserwujemy przebieg gier karcianych, a nie klasycznych sportów.
 • Gry te są symulacjami – nie biorą w nich udział prawdziwi gracze, jednak nie są to jednocześnie symulacje przeprowadzane przez algorytm komputerowy.
 • Każda z gier karcianych jest podzielona na z góry określone etapy – tylko przed nimi możemy zająć się obstawianiem.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na czym polega symulacja w Betgames? Otóż wszystko odbywa się przy asyście krupiera, który, można by rzecz, gra ze sobą. Innych graczy musimy sobie wyobrazić. Krupier rozdaje karty, tłumaczy wynik każdego etapu i po prostu stara się wytłumaczyć, kto z obstawiających wygrał i dlaczego.

Co musimy wiedzieć o Betgames?

Aby ująć to w prosty sposób, poniżej przedstawiamy listę tego, co trzeba wiedzieć na temat Betgames, zanim zacznie się z nich korzystać:

 • Betgames to w pełni legalna usługa – mimo, że gry karciane kojarzą się jednoznacznie z kasynem, tutaj nie bierzemy w nich udziału – nie dość, że są to symulacje to my jesteśmy zaledwie ich obserwatorami, a nasze zadanie sprowadza się wyłącznie do typowania wyników.
 • Krupier jest żywą osobą – najczęściej jest nim piękna kobieta, a sam w sobie jest żywy – można z nim wchodzić w interakcję (patrz niżej).
 • Betgames oferuje czat – na jego łamach możemy kontaktować się z krupierem, przywitać się, zadawać mu pytania, ale też wchodzić w interakcję z innymi aktualnie obstawiającymi graczami. Razem z nimi możemy typować kolejne etapy, cieszyć się z wygranych, ale też analizować przyczyny kolejnych porażek.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Betgames to usługa obecnie dostępna wyłącznie na łamach strony www.STS.pl i tylko u tego bukmachera.
 • Betgames korzysta z tego samego konta, co główny serwis STS – dzieli z nim również większość z bonusów, w tym również ten powitalny (więcej o bonusach – poniżej).

Jakie gry są dostępne w ramach Betgames?

W chwili obecnej bukmacher STS daje nam dostęp do trzech różnych gier karcianych dostępnych w ramach usługi Betgames. W tym także najbardziej popularny legalny poker online. Poniżej pokrótce przedstawiamy zasady każdej z nich oraz etapy, PRZED którymi możemy dokonywać zakładów. W grach, w których biorą udział dwaj gracze zawsze to gracz pierwszy dostaje kartę (dopiero później dostaje ją krupier).

Wojna w Betgames

Wojna jest jedną z najbardziej klasycznych i znanych wszystkim gier karcianych – w Betgames udostępniana jest właśnie w tej najbardziej tradycyjnej formie. Bierze w niej więc udział dwójka graczy (jednym z nich jest krupier) – obojgu jest wręczona jedna karta. Wygranego wybiera się na podstawie tego, który z graczy posiada kartę o większej wartości. Jeżeli wartości obu kart będą takie same, dochodzi do wojny i podczas gdy w rzeczywistej rozgrywce byłaby ona kontynuowana, w Betgames stanowi jeden z trzech wyników (coś w stylu remisu). Samo obstawianie zakłada złożenie zakładów na to, kto ostatecznie wygra, czy zaistnieje remis, albo też jaka karta zostanie wyciągnięta w nadchodzącym etapie – można przy tym wskazać jej kolor, albo też to, czy będzie mniejsza czy większa od danej wartości. Kursy w czasie pojedynczej rozgrywki wahają się – początkowo, gdy nic jeszcze nie wiadomo, są dość wysokie – po pierwszym etapie zależą z kolei od tego, jaką kartę dostanie gracz. Istnieją dwa etapy, przed którymi możemy obstawiać rozdania w wojnie:

 1. krupier daje kartę graczowi;
 2. krupier przyznaje sobie drugą kartę.

To po tym drugim etapie następuje ostateczne rozwiązanie, wszystkie kupony zostają zamknięte, a krupier przygotowuje się do kolejnej rozgrywki. Cała gra jest więc prosta i szybka – trwa maksymalnie dwie minuty.

legalne gry karciane online w polsce
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w STS online

Bakarat w Betgames

Bakarat jest grą, którą nie każdy może kojarzyć – nic zresztą dziwnego, gdyż cieszy się ona dość niską popularnością w naszym kraju. Jej zasady są jednak proste – w rozdaniu bierze udział dwójka graczy (jeden z nich to krupier), przy czym każdy z nich otrzymuje dwie karty – wygra ten, którego wartości punktowe kart będą po zsumowaniu bliższe dziewiątce. Karty od 2-9 dają tyle punktów, ile wynosi ich wartość. Dostając kartę od 10 do króla nie dostaniemy żadnego punktu, a as da nam go jeden. Jeżeli ostatecznie otrzymamy wynik dwucyfrowy, tylko druga jego cyfra jest brana pod uwagę. W bakaracie możemy obstawiać albo wygraną któregoś z graczy, albo też to, jaka z kart ukaże się w kolejnej kolejności (na zasadzie poniżej / powyżej danej wartości i jej koloru). Można też obstawiać remis, który też jest jedną z opcji rozwiązania całego rozdania.

Jedno rozdanie w bakarata podzielone zostało na trzy etapy, przed którymi możemy dokonywać zakładów:

 1. krupier wyciąga jedną kartę – dla gracza;
 2. krupier rozdaje jedną kartę – dla siebie;
 3. krupier wyciąga drugą kartę dla obojga graczy. 

Istnieje możliwość, że konieczne będzie wyciągnięcie trzeciej karty – dzieje się tak, gdy gracz ma 5 punktów (lub mniej), albo gdy krupier ma ich dwa (lub mniej). Jedno rozdanie trwa bardzo krótko (do dwóch minut).

Poker w Betgames

Poker w Betgames bazuje na najpopularniejszych zasadach (Texas Hold’em Poker) i zakłada udział w jednej grze aż sześciu graczy (krupier nie jest żadnym z nich). Każdy z nich dostaje po dwie karty, które są unikatowe dla niego. Na sam środek stołu trafia z kolei pięć kart, z których już mogą korzystać wszyscy gracze. Zadaniem graczy jest ułożenie jednego z kilku dostępnych 5-kartowych układów z siedmiu kart, którymi dysponują. Naszym celem z kolei, jako obstawiającego, jest wytypowanie, który gracz będzie posiadał najlepszy układ i wygra, albo też który układ będzie wygranym – bez znaczenia w tym przypadku będzie to, kto go wykorzysta.

sts promocja bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach STS

Sam poker został podzielony na cztery etapy i tradycyjnie obstawiać możemy przed każdym z nich. Jest to na tyle specyficzna gra, że może się zakończyć wcześniej, jeśli wygrana któregoś z graczy będzie oczywista. Wspomniane etapy to:

 1. wyjęcie dwóch kart dla każdego z graczy (unikalnych dla każdego z nich).
 2. wyłożenie trzech pierwszych kart wspólnych na środek sportu (już tutaj można ułożyć układ – jeśli karty na to pozwalają).
 3. dołożenie czwartej karty wspólnej.
 4. wyjęcie piątek karty wspólnej i rozwiązanie wszystkich kuponów.

Poker jest najdłuższą spośród trzech wszystkich gier dostępnych w ramach Betgames – wielu typerów uważa ją też za najbardziej emocjonującą. Samych układów w pokerze jest kilka, przy czym najwyższym jest tak zwany „poker królewski”. Wszystkie układy są widoczne na stronie z obstawianiem, przy czym najmocniejszy i najsłabszy układ posiadają najwyższy kurs – nic dziwnego, bowiem najciężej jest je osiągnąć.

Bonusy i promocje na Betgames

Betgames, jak już wspomnieliśmy, dzieli saldo z głównym serwisem internetowym STS – nie oznacza to jednak, że każdy bonus pochodzący z niego jest tutaj możliwy do wykorzystania. Na szczęście nowi użytkownicy bez problemu wykorzystają tutaj bonus powitalny, w ramach którego STS podwaja pierwszą wpłatę (nawet do 1200 złotych). Jeżeli jednak nie mamy ochoty na dokonywanie depozytu, możemy skorzystać ze sprecjalnego, dostępnego wyłącznie tutaj kodu BETONLINE – da on nam dostęp do 29 złotych bonusowych środków, bez konieczności dokonywania żadnego depozytu. Jest więc świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą w sposób niezobowiązujący przetestować usługę. Kod podajemy w czasie rejestracji na stronie www.STS.pl.

STS przygotowało również bonus ściśle związany z usługą Betgames, przeznaczony zarówno dla osób już typujących w klasyczny sposób, jak i tych, które dopiero się rejestrują, a którym świat bukmacherski wciąż jest obcy. Wystarczy, że wejdziemy na stronę bonusu, weźmiemy w nim udział, a będziemy mieli tydzień na granie w Betgames. Po tym tygodniu system zsumuje stawki ze wszystkich wygranych kuponów na Betgames (o kursie równym lub wyższym niż 2.0), a następnie z sumy wyciągnie 10%. Dokładnie tyle wyniesie nasz bonus, z limitem górnym wynoszącym dokładnie 25 złotych. Jest to świetna opcja, jeśli i tak zamierzamy grać.

Podsumowanie

Betgames to usługa innowacyjna, choć już teraz bijąca rekordy popularności w Polsce. Nie wzięła się zresztą znikąd, a poza granicami naszego kraju jest czymś bardzo powszechnym i często występującym u większości bukmacherów. Choć więc obecnie jedynym operatorem, który ma ją w swojej legalnej ofercie w naszym kraju jest STS, można się spodziewać (zwłaszcza patrząc na ogromną konkurencję na rynku), że we wcale nie tak odległej przyszłości tego typu forma obstawiania pojawi się również u innych polskich bukmacherów. Nawet jeśli w tym momencie STS oferuje dostęp zaledwie do trzech wymienionych przez nas gier, z pewnością ich ilość wzrośnie gwałtownie – pamiętajmy, że wciąż jest to usługa pilotażowa, która wraz z upływem czasu będzie rozbudowana i urozmaicana tak, aby odpowiadać wymaganiom typerów z Polski.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online