Jakie bonusy bukmacherskie przygotowali dla nas operatorzy? – Typowanie nie jest trudne

.

Dopiero teraz myślisz nad założeniem konta bukmacherskiego? Wcześniej nie miałeś 18 lat? A może dopiero w tym momencie zdajesz sobie sprawę, że dzięki temu jesteś w stanie zarabiać naprawdę pokaźne sumy pieniędzy? W czasie wyboru operatora hazardowego musisz na pewno brać pod uwagę m.in. oferowane bonusy. Co aktualnie jest najbardziej popularne?

Jakie bonusy bukmacherskie przygotowali dla nas operatorzy? – Typowanie nie jest trudne

Co oferuje dla nowych Betfan?

Czy znasz już tą firmę? Jeśli nie to koniecznie poznaj, ponieważ typowanie betfan stało się bardzo popularne w ostatnich miesiącach, a naszym zdaniem warto posiadać konto bukmacherskie właśnie w tym bukmacherze. Dlaczego? Jest to taki podmiot hazardowy, który działa legalnie. Nie musisz się zatem o to w ogóle obawiać. Co jeszcze jest ważne? Bonusy bukmacherskie betfan są naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Oferowany jest np. cashback do 600 PLN. Jak z niego skorzystać? Zaraz się wszystkiego dowiesz. Musisz m.in. założyć konto oraz wpisać stosowny kod promocyjny. Na tym Twoja aktywność jeszcze się nie kończy. Poza tym powinieneś wpłacić depozyt.

Od jego wartości zależy natomiast to, jak hojny będzie cashback. Minimalnie możesz otrzymać 50 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez tego popularnego buka online? To zakład bez ryzyka. Jeśli się na niego zdecydujesz, to będziesz mógł swobodnie obstawić kupon solo lub akumulowany za 70 PLN. To nie wszystko. Nieprzypadkowo zatem Betfan jest uważany za bardzo hojnego buka. Dodatkowo możesz bowiem liczyć na bonus od kolejnej wpłaty. Chodzi o promocję 100% do 1000 PLN.

STS

Warto zainteresować się także tym, co przygotował dla nas ten bukmacher. Możesz zaś liczyć np. na promocję… bez depozytu. Czy to realne? Jak najbardziej tak. Wszystko jest uczciwe i legalne. Tym sposobem możesz zaś zainkasować dokładnie 29 PLN. Jak jednak to zrobić? W pierwszej kolejności należy zarejestrować konto. Od razu uczulamy na jedną rzecz. Mianowicie chodzi o to, by wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Jest to bowiem jeden z wymogów, aby potem zainkasować pieniądze. I to tyle.

Dodatkowo STS oferuje po 20 PLN na gry karciane, jak i na sporty wirtualne. Jeśli zatem jesteś fanem tych zagadnień i zamierzasz udzielać się w tych działach, to warto skorzystać z tej promocji. Z kolei główny bonus bukmachera STS to obecnie podwojenie depozytu. Tym sposobem masz sposobność zgarnąć 100% do 1200 PLN. Wystarczy tylko mieć konto oraz wpłacić depozyt. W tym celu możesz np. zdecydować się na użycie własnego konta bankowego itp. Opcji jest sporo, co możesz sprawdzić w dziale z płatnościami.

Jakie bonusy przygotowała Fortuna?

Liczba mnoga zastosowana w śródtytule już sugeruje wiele atrakcji. I tak się właśnie dzieje w rzeczywistości. Warto zaznaczyć, że Fortuna to firma bukmacherska oferująca m.in. bonus bez depozytu. Tak samo, jak STS. Tutaj możesz jednak zainkasować nieco mniej, bo 20 PLN. Jakie są kluczowe warunki? Należy m.in. zarejestrować konto oraz „wklepać” kod promocyjny. To w zupełności wystarczające, by stać się posiadaczem 20 PLN. Warto też wspomnieć o głównej promocji. A obecnie Fortuna zapewnia zakład bez ryzyka do 600 PLN. Trzeba zaś zaznaczyć, że jedynie w tym bukmacherze możesz typować walki w ramach High League. Kolejna gala już 5 lutego 2022 roku, w Krakowie.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy

Jak skutecznie grać w zakłady bukmacherskie przez Internet?

Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie grać w zakłady bukmacherskie przez Internet to ten poradnik jest stworzony z myślą o Tobie! Warto przed rejestracją u wybranego bukmachera zapoznać...

Sporty wirtualne u bukmacherów – jak obstawiać, żeby wygrywać pieniądze?

Nie możesz bezmyślnie decydować się na pierwsze z brzegu sporty oferowane przez zakłady bukmacherskie. Fakt, jest sporo opcji - jeśli chodzi o typowanie. Warto...

Jakie bonusy bukmacherskie przygotowali dla nas operatorzy? – Typowanie nie jest trudne 

Dopiero teraz myślisz nad założeniem konta bukmacherskiego? Wcześniej nie miałeś 18 lat? A może dopiero w tym momencie zdajesz sobie sprawę, że dzięki temu...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online