Jak wybrać najlepszego bukmachera w Polsce?

.

W poniższym artykule postaramy się skupić na czynnikach, które mają bezpośredni wpływ na wybranie konkretnego buka. Opierać się będziemy na rezultatach przedstawianych na platformie, która zajmuje się hazardowym rynkiem. Jest wiele czynników, które mogą mieć wpływ na wybór konkretnego bukmachera. Postaramy się tutaj opisać najważniejsze spośród nich. 

wybieramy najlepszego bukmachera
Jak wybrać najlepszego bukmachera w Polsce?

Najlepsze z działających legalnie stron bukmacherskich 

Raczej nie powinniśmy mieć żadnych kłopotów ze wskazywaniem najlepszych na rynku witryn internetowych, które należą do działających legalnie na terenie Polski bukmacherów. Jeśli chodzi o strony internetowe, na rodzimym rynku, wyróżniają się na pewno serwisy, takie jak: forBET, TOTALbet, STS, LV BET czy też Fortuna, które swoją funkcjonalnością przypominają to, co oferowane jest przez większość firm bukmacherskich. Wybór bukmachera wcale nie jest takie łatwe jak się wszystkim wydaje, ale postaramy się ten proces ułatwić.

Czego zwykle mogą poszukiwać gracze na witrynie i jakie elementy będą mieć wpływ na lepsze obieranie bukmacherskiego serwisu w internecie? Liczne badania jasno pokazują, iż typerzy doceniają możliwość szybkiego dostępu do interesujących rynków i popularnych zdarzeń. Dlatego też u dużej części bukmacherów w internecie, najistotniejsze zakłady, wyróżnione są na startowej witrynie serwisów. Na ostateczną ocenę, wpływ będzie mieć także wygląd graficznej szaty. Im lepiej bukmacher zareaguje na graficzne trendy, tym więcej użytkowników może pozostać na witrynie. Wezwanie przed którym stać będą pracownicy będący odpowiedzialnymi za witryny bukmacherskie, to głównie połączenie przejrzystości ze zwykle bogatą ofertą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nierzadko popełnianym błędem, może być próba eksponowania wszelkich plusów danej strony na głównej witrynie, co przekłada się bezpośrednio na przesycanie treścią i w efekcie odstrasza potencjalnych typerów. Co bardzo ciekawe, dalej ponad połowa użytkowników, to osoby, które grają w zakładach z poziomu komputera stacjonarnego albo laptopa. Sporo osób rezygnuje raczej z obstawiania kuponów na telefonach, tłumacząc to zbyt małym wymiarem ekranu i niewielką wygodą obstawiania kuponów ze strony mobilnej albo aplikacji. 

Łatwość dokonania depozytu 

Na drugim miejscu jeśli chodzi o ilość wskazań najistotniejszych czynników, które mają wpływ na wybieranie internetowego buka, znajduje się prostota dokonania depozytu. Dla sporej ilości osób, może to być zaskoczeniem, gdyż mogłoby się wydawać, iż istotniejsze dla graczy winy być bonusy oraz promocje bukmacherskie. My zaś nie jesteśmy zbytnio zaskoczeni i przy okazji każdorazowej recenzji staramy się podkreślać, iż a tej tematyce musi dojść do istotnej zmiany na rynku polskim. Co prawda, większość spośród bukmacherów ma w ofercie już e-portfele, które na hazardowym rynku, stanowią jedną z popularniejszych metod płatności, jednakże ciągle odstajemy od ogólnoświatowych standardów.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Mimo to warci polecenia są bukmacherzy: Betcris, Betfan, STS, LVBET, Forbet czy Fortuna. Dokonać możemy u nich wpłaty przy pomocy systemów PayU, portfeli elektronicznych, szybkich elektronicznych płatności czy też DotPay, jak również przelewem, BLIKiem albo kartą. 

Oferta bonusowa oraz promocyjna 

W tej części artykułu, nie będziemy się zbytnio rozpisywali, gdyż na temat promocji i bonusów, powstało wiele osobnych artykułów. 

Wartym podkreślenia będzie jednakże fakt, iż najlepsze spośród bonusów powitalnych, mają ci bukmacherzy, którzy oferują nam nie tylko tradycyjne bonusy od wpłat, ale także freebety bez depozytu czy też zakłady bez żadnego ryzyka. W tym przypadku, powinniśmy wskazać STS oraz Fortunę, którzy mają w posiadaniu wszelkie typy promocji na start. Idealnie prezentuje się także oferta od forBET czy Betcris. 

Czas niezbędny na poczet wypłaty 

W przeprowadzonych badaniach, podzielono pytania odnośnie metod płatności na wypłaty oraz wpłaty. Niestety w przypadku większości bukmacherów, o ile łatwiej będzie wpłacić depozyt, aniżeli go wypłacić. Niewątpliwie będziemy mieć w tym przypadku na myśli szybkość, z jaką środki pojawiają się na koncie typera i na naszym koncie na płatniczej platformie. Wielu spośród bukmacherów wydłuża znacznie czas wysyłania pieniędzy pochodzących z wygranej do 24 godzin. Celem tego jest zachęcenie graczy do obrotu kwotą, którą dysponują na własnym koncie w bukmacherskim serwisie i jak najrzadsze korzystnie spośród nagromadzonych tamże środków. Jak można zauważyć, sporo osób narzeka na tego rodzaju proceder i prostota wypłaty wskazywana jest jako jeden spośród czynników, które są decyzyjne co do wyboru konkretnego buka. 

sts promocja bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach STS

Prostota rejestracji

Rejestracyjny formularz, stanowi jedną spośród tychże barier, które przyczyniają się do tego, iż działający legalnie bukmacherzy, mają niezbyt duży udział w hazardowym rynku na terenie Polski. Użytkowników zapytano, czy kiedykolwiek podczas wchodzenia na witrynę hazardową, nie ukończyli procesu rejestracji u bukmachera aż 41 procent odpowiedziało na to pytanie twierdząco. Zwykle podawaną przyczyną zrezygnowania z procesu rejestracyjnego zupełnie nowego konta, były na ogół: nazbyt dokładne wymogi, nazbyt skomplikowany w wypełnianiu formularz oraz regulamin witryny. W naszym kraju każdy spośród legalnych bukmacherów, wymaga przesłania skanu albo zdjęcia rewersu oraz awersu dokumentu tożsamości i dla wielu potencjalnych typujących będzie to przeszkodą, która spowoduje, iż zrezygnują oni z założenia swojego konta.

Następnym etapem w formularzu rejestracyjnym, które zdecydowanie zniechęca graczy, będzie wymóg wpisania numeru własnego konta bankowego. Jak można zauważyć, nie będą to przeszkody nie do przejścia, niemniej jednak każdy spośród nas pragnie proces rejestracyjny skrócić do minimum i konieczność znalezienia dowodu, wykonania jego skanu, wejścia na własne konto bankowe celem sprawdzenia jego numeru powoduje, iż sporo osób odkłada znacząco w czasie założenie konta, a nierzadko rezygnuje także z grania u legalnie działających w internecie buków. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Naprzeciw oczekiwaniom typerów, wychodzi jednakże coraz większa ilość bukmacherów. Już nawet połowa spośród nich, oferuje nam tak zwaną szybką rejestrację. W tego typu formularzu, nie będziemy musieli podawać numeru swojego konta czy też przesłać skanu dowodu. Po pozytywnym zweryfikowaniu, możemy odebrać swój bonus od wpłaty i obstawić zakłady. Są jednakże pewne minusy posiadania tymczasowego konta. Po pierwsze, zwykle nie będą przysługiwały nam freebety bez żadnego depozytu po zarejestrowaniu, po drugie mamy ograniczone stawki na poczet zakładów, zaś po trzecie nie możemy wypłacać wpłacanych i wygrywanych środków.

Bukmacherskie rynki 

W dzisiejszych czasach, rozszerzanie oferty bukmacherskich firm o następne poziomy egzotyczne oraz rozgrywkowe ligi nie będzie wystarczające, aby móc zdobywać uznanie graczy. Istotne staje się w tym przypadku, znacznie bardziej dokładne zbadanie wybranych rynków, jak i śledzenie mody na hazardowym rynku w internecie. Podczas wybierania buka, musimy przejrzeć dokładnie, jakie w swojej ofercie posiada sportowe dyscypliny i jakie ma do zaoferowania rynki zdarzeń na konkretne zdarzenia. Nie wszystkim wystarczają zakłady na hokej czy piłkę nożną, wielu typerów szuka czegoś więcej niż obstawianie tradycyjnych zakładów sprotowych, gdzie szansa na wygraną jest dużo mniejsza. Dlatego co raz iwęcej zawodowych graczy wiebiera inne zakłady jak typowanie gier karcianych, politykę czy rozrywkę.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online