Jak skutecznie obstawiać spotkania na żywo?

.

Zakłady bukmacherskie na żywo powoli nabierają na popularności. Istnieją praktycznie odkąd tylko działa branża bukmacherska, a dziś – dzięki nowoczesnym mediom i możliwości typowania przez Internet – można po nie sięgać jeszcze łatwiej. Często się z tego korzysta. Jak jednak obstawiać swoje typy bukmacherskie w czasie trwania meczów, które nas interesują? Na czym polega typowanie w tej formule? Co robią najlepsi bukmacherzy, by cały ten proces ułatwić i uatrakcyjnić? O tym wszystkim opowiemy w dzisiejszym wpisie.

obstawianie na żywo
Jak skutecznie obstawiać spotkania na żywo?

Obstawianie na żywo – krok po kroku

Wszyscy działający w Polsce bukmacherzy online starają się zachęcić swoich odbiorców do obstawiania w formule na żywo. Nie ma się zresztą czemu dziwić – to właśnie na tej formule zarabiają najwięcej. Jeden gracz jest w końcu w stanie wytypować ten sam mecz nawet kilkadziesiąt razy, gwarantując operatorom dodatkowy dochód. Zyskują nie tylko oni, ale i on sam – w końcu typować w tym formacie można rzeczywiście skutecznie (a w dalszej części tego poradnika zaprezentujemy wskazówki odnośnie tego, jak to robić). Na czym polega więc typowanie na żywo?

  1. Szukamy bukmachera dla siebie – wszyscy polscy bukmacherzy dają możliwość typowania spotkań na żywo. Nie oznacza to jednak, że każdy posiada w swojej ofercie wszystkie spotkania. Format ten wymaga bowiem pewnego rodzaju selektywności. Warto więc znaleźć operatora, który pozwoli nam typować to, co mamy zamiar obstawiać.
  2. Znajdujemy interesujący nas mecz – najlepiej jest zrobić to na długo przed jego rozpoczęciem. Wtedy też będzie się miało czas na odpowiednie przygotowanie.
  3. Analizujemy spotkanie i czekamy na jego rozpoczęcie – w międzyczasie zawsze możemy pokusić się o zakład przedmeczowy. Nie przekreśla to w żaden sposób szansy na typowanie na żywo.
  4. Obstawiamy, korzystając z rynków bukmacherskich zmieniających się w zależności od sytuacji w meczu. Musimy pamiętać, że kursy również się zmieniają – powinniśmy więc wiedzieć, kiedy zawrzeć zakład, a kiedy lepiej będzie poczekać na lepszy kurs.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto wiedzieć: STSFortunaeWinner i wielu polskich bukmacherów często przygotowuje specjalne promocje związane z obstawianiem na żywo. Warto z nich korzystać, by zmaksymalizować potencjalne wygrane.

Jak obstawiać na żywo? – praktyczne wskazówki

Mogłoby się wydawać, że typowanie spotkań na żywo jest łatwiejsze od obstawiania przedmeczowego. Jest jednak zgoła odmiennie, a to wymaga nie tylko solidnej wiedzy, ale też umiejętności korzystania z niej w bardziej spontaniczny sposób. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek, które mogą się przydać do tego, by obstawiać swoje typy bukmacherskie właśnie w tej formule.

  • Sięgajmy po spotkania z rozgrywek, na których się znamy i które rzeczywiście nas interesują. Wtedy też będziemy wiedzieli, co dzieje się na boisku, korcie czy trasie wyścigowej. Pozwoli nam to jeszcze lepiej analizować wszystkie wydarzenia i na bieżąco podejmować bardziej przemyślane decyzje.
  • Oglądajmy spotkania sportowe – najmniej skuteczne typowanie na żywo to takie, w którym nie ogląda się obstawianego spotkania. Jeżeli tylko ma się to możliwość, warto to robić.
  • Przeanalizujmy spotkanie przed jego rozpoczęciem – zbudowanie solidnej wiedzy chociażby na temat mocnych i słabych cech dwóch zespołów może naprawdę pomóc. Zwłaszcza jeśli z wiedzy tej będzie się umiejętnie korzystało.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Patrzmy na typy bukmacherskie – w wielu miejscach znaleźć można typy na mecze pochodzące ze źródeł zewnętrznych. Jeśli tylko pochodzą z zaufanego źródła i są poparte analizą, powinniśmy wziąć je pod uwagę.

Jakie ułatwienia w typowaniu na żywo oferują polscy bukmacherzy?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, najlepsi bukmacherzy w Polsce stale starają się ułatwić i uatrakcyjnić swoim klientom obstawianie na żywo. W związku z tym wciąż wprowadzają specjalne funkcjonalności, które okazują się bardzo przydatne w jego trakcie.

sts promocja bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach STS

Jedną z najistotniejszych i takich, na które warto zwracać uwagę są darmowe transmisje meczów. Niektórzy bukmacherzy online zdobyli licencję na pokazywanie najmocniejszych piłkarskich lig europejskich, ale i spotkań z innych dyscyplin sportu. Oglądanie meczu w czasie jego obstawiania jest czymś, co potrafi w znacznym stopniu zwiększyć jego skuteczność i doprowadzić do podejmowania bardziej logicznych decyzji. Prawda – to samo jest w stanie zrobić tak zwany matchtracker, oferowany przez większość polskich operatorów. Z tym jednak, że zdecydowanie lepszą formę oglądania stanowią właśnie transmisje.

Ciekawą opcją dla osób obstawiających na żywo może być tak zwany „cashout”, a zatem możliwość wycofania się z zakładu jeszcze zanim ten ulegnie rozwiązaniu. Pozwala on zgarnąć większą część wygranej bez podejmowania się dalszego ryzyka. Jeżeli zatem postawiło się na zwycięstwo Polski w meczu z Niemcami, a w 70. minucie rzeczywiście nasza reprezentacja wygrywa, można skorzystać z cashoutu i zyskać część wygranej. Tym samym nie ryzykuje się kolejnych dwudziestu minut niepewności.

Bardzo dobrze z zakładami na żywo współgrają statystyki bukmacherskie. Wybrani legalni bukmacherzy pozwalają przeglądać je w wygodnym miejscu i jeszcze lepiej analizować bieżącą sytuację na boisku.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy

Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

Przeciętny obstawiający w Polsce na samym początku obstawia spotkanie sportowe, by później obejrzeć je w telewizji lub na żywo (jeśli ma taką możliwość) i...

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online