Jak dobrze typować mecze na żywo?

.

W ofercie firm bukmacherskich znajdują się nie tylko wydarzenia typu prematch. Dla wyjaśnienia napiszemy, że można je zaś typować jeszcze przed rozpoczęciem konkretnej potyczki. Bez trudu można zaobserwować, że w Polsce coraz więcej ludzi typuje też live. Granie na żywo jest emocjonująca. Co do tego żadna osoba nie powinna mieć wątpliwości. Poza tym można zarobić sporo gotówki… Jak jednak doprowadzić do tego stanu?

obstawianie meczów na żywo
Jak dobrze typować mecze na żywo?

Jak obstawiać na żywo?

Nie da się ukryć, że w pierwszej kolejności należy wybrać to, co będziemy dokładnie typować. Opcji jest sporo. W końcu profesjonalne firmy bukmacherskie oferują szereg zakładów nie tylko podstawowych, ale tak samo dodatkowych. Poza tym masz sposobność zdecydować się na dyscypliny bardzo popularne i takie, które są dość niszowe. To tutaj nie wszystko. Warto zauważyć, że generalnie najlepiej zdecydować się na typowanie tylko jednego sportu (także live). Są zaś osoby, które uważają, że lepiej jest grać czasami futbol, czasami tenis ziemny, a innym razem siatkówkę. Taka postawa jest jednak błędem.

Jeśli chcesz na poważnie podejść do tego zagadnienia i systematycznie wygrywać pieniądze, to musisz zdecydować się na jedną dyscyplinę. Taką, którą się najbardziej interesujesz. Od zawsze oglądasz spotkania NBA? W takiej sytuacji typuj wydarzenia właśnie tego konkretnego typu. Kluczowe jest to, by dążyć do bycia ekspertem w danej specjalizacji. Jeśli będziesz bowiem wiedział wszystko na temat drużyn, czy zawodników, to o wiele łatwiej przyjdzie Ci typowanie. Także live. W tym przypadku przygotowanie merytoryczne ma zasadniczo szczególne znaczenie. Wszak typując spotkania na żywo, musisz bardzo szybko podejmować decyzje.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto zatem wiedzieć, kto ogólnie ma większe szanse na zanotowanie triumfu, gdzie jest większa szansa na over itp. Pamiętaj, by pod żadnym pozorem nie spoczywać na laurach. Musisz regularnie poszerzać swoją wiedzę. To jedyna możliwość, by systematycznie zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Warto zadbać o odpowiednie stanowisko pracy

Typowanie live jest dość specyficzne. By liczyć na regularne wygrane, musisz zatem zatroszczyć się o szereg aspektów. Na pewno liczy się wiedza. To jednak nie wszystko. Im większe doświadczenie, tym lepiej. Ważne jest także odpowiednio przygotowanie stanowiska pracy. Wszak chodzi o zarabianie pieniędzy. Jeśli traktujesz to poważnie, to ta sprawa nie może być zamiatana pod dywan. Warto na pewno posiadać porządny sprzęt komputerowy i stabilny internet. Oczywiście, to nie muszą być najdroższe laptopy itp. Grunt, żeby urządzenia chodziły dość płynnie i się nie zacinały. W innym przypadku gra nie będzie do końca komfortowa. A czaszami wystarczy tylko parę sekund, by dobre kursy przeszły nam obok nosa.

Aby grać efektywnie, musisz posiadać solidny sprzęt. Jak jeszcze przygotować się do typowania? Warto tak wszystko poustawiać, by nic nas nie rozpraszało. Porządek na miejscu pracy jest ważny. Zadbaj tak samo o to, by telefony, telewizory itp. były na czas typowania live wyłączone. Musisz skoncentrować się tylko na tej kwestii. Dzięki temu masz większe szanse na wygrane. A odpowiednia koncentracja jest tutaj naprawdę ważna.

Jak długo grać wydarzenia na żywo?

Należy zastanowić się też nad tym aspektem. By można było liczyć na spore, regularne wygrane (w trakcie typowania zdarzeń na żywo) musi być zachowana odpowiednia koncentracja. Jest to niezbędne, by mózg pracował na odpowiednich obrotach, co zaś przekłada się na słuszne decyzje. Jeśli nie będziemy do końca skoncentrowani, to jest o wiele większe ryzyko porażki i strat na płaszczyźnie finansowej.

Warto zatem ustalić sobie limity w tym temacie. Np. można założyć, że gra na żywo będzie trwała maksymalnie dwie godziny. Potem, niezależnie od wyniku finansowego, zostanie zakończona. Przez ten czas skup się tylko na tym zagadnieniu. Pamiętaj, że im więcej siedzisz przed komputerem, tym trudniej o odpowiednie skupienie. Stajemy się też coraz bardziej zmęczeni, co ma kiepskie przełożenie na podejmowane decyzje.

Czy typowanie na żywo jest dla każdego?

Teoretycznie zakłady na żywo oferowane są przez firmy bukmacherskie dla każdego. Jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę wiek. By obstawiać w firmach bukmacherskich, musisz mieć bowiem minimum 18 lat. To jasne. Co ciekawe, zakłady live są oferowane nie tylko na stronach internetowych, ale także w punktach stacjonarnych. Czy to jednak zabawa dla każdego? Jeśli ktoś chce nie tylko zapewnić sobie emocje, ale także wygrane, to musi się nad tym zagadnieniem porządnie zastanowić.

Na pewno granie na żywo wymaga odporności na stres. Tak samo, jak umiejętności podejmowania dobrych wyborów pod presją czasu. Wszak niejednokrotnie trzeba błyskawicznie zdecydować się na konkretne zakłady… Istotna jest także szybka analiza tego, co dzieje się na boisku. Typując spotkania przed ich rozpoczęciem mamy o wiele więcej czasu na zastanowienie się nad rozmaitymi aspektami. Tutaj decyzje muszą być podejmowane w mig. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie merytoryczne do typowania konkretnej potyczki.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online