Bonusy STS w 2022 roku

.

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w środku lata zapomniał o polskich fanach zakładów sportowych. Nie oznacza to, że nie uda nam się tu uzyskać dodatkowej gotówki na grę. Spójrzmy więc na obecną ofertę promocyjną tego lidera na rynku.

Bonusy oferowane przez STS w 2022 roku

Największy pakiet bonusowy w STS powinien przede wszystkim ucieszyć nowych graczy, którzy jeszcze nie założyli tutaj konta (pytanie tylko, czy znajdą się tacy?). Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się u tego operatora zakładów sportowych online, warto to rozważyć. Na tych, którzy zdecydują się założyć tutaj konto i wpłacić trzy depozyty, czeka łącznie 1 560 PLN na start. Dodatkową opcja jest zakład bez ryzyka na kwotę 100 PLN.

Ostatnim bonusem jest premia za polecenie przyjaciela – ta promocja w STS trwa tutaj jednak od dłuższego czasu i trudno ją zaliczyć do gorących wakacyjnych nowości. Dodatkowo w dniu, gdy pisaliśmy ten artykuł, czyli 28 lipca 2022 r., dobiegała właśnie promocja na kupony pre-matchowe w ramach europejskich pucharów. Skupmy się zatem na bonusie powitalnym, darmowych zakładach za 100 złotych i premii za polecenie kumpla w STS.

Bonus powitalny 1 560 PLN w STS.pl

STS stawia przed nowymi użytkownikami wyzwanie w postaci sześciu zadań. Kolejne trzy wpłaty odblokowują po dwa nowe zadania. Nie są one szczególnie wymagające, o czym za chwilę. W dodatku pozwalają zapoznać się z apką mobilną i pełną ofertą tego operatora. 

Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w promocji, udział w  której musimy ;zadeklarować podczas zakładania konta, jest dodatkowe 60 PLN na zakłady. W sumie możemy więc otrzymać tutaj 1 560 złociszy na grę. Jak to z bonusami bywa, aby wypłacić wygraną z obrotu ta premią, musimy spełnić określone warunki. O tym również opowiemy za moment. Na razie skupmy się na zadaniach do wykonania.

  1. Pierwszy depozyt – po pierwszej wpłacie otrzymamy 100% do 300 PLN. Po pierwszej wpłacie automatycznie otrzymujemy 300 PLN na saldo bonusowe. Aby otrzymać kolejny bonus musimy obrócić pierwszym, np. grając w hokeja. Wager x3 zostanie uznany, jeśli nasz kupon okaże się zwycięski. Kasy nie można stawiać w sekcji Betgames ani w zakładach z działu Hit Dnia. Minimalny kurs = 1.91. Po pierwszej wpłacie odblokowujemy dwa zadania do wykonania: musimy złożyć zakład pre-match i złożyć kupon w apce mobilnej STS.
  2. Drugi depozyt – za druga wpłatę otrzymamy 50% wpłaconego depozytu do 500 PLN. Odblokowane zadania to złożenie zakładu na żywo oraz skorzystanie z oferty gier hazardowych Betgames.
  3. Trzeci depozyt – przy trzecim zasileniu konta czeka na nas 50% do 700 PLN. Po wpłacie odblokowujemy dwa ostatnie zadania: zagranie kuponu z ofertą e-sportową oraz grę na sportach wirtualnych.

Po ukończeniu wszystkich zadań na saldo gracza trafia ekstra 60 PLN.

Promocja kupon 100 PLN bez ryzyka na start w STS.pl

Jeśli zapiszemy się do tej promocji przy rejestracji, nasz kupon pre-match/live AKO lub SOLO otrzyma zwrot na konto, jeśli nie będzie nam sprzyjało szczęście. W tej promocji bukmacherskiej istnieje szereg ograniczeń, m.in. ni emożemy korzystać z wydarzeń promowanych, z podwyższonymi kursami, z opcją Zakład Bezpieczny. Temu kuponowi nie przysługuje również opcja Cash Out.

Promocja „poleć kumpla” – 340 PLN za free

Tytuł tej promocji mówi sam za siebie – nagroda czeka na osobę, która wpłaciła wcześniej depozyt, złożyła zakład o kursie minimum 1.85 za minimum 25 PLN i ma zamiar zaprosić do rejestracji w STS znajomych. Wystarczy wysłać koledze albo koleżance specjalny link. Po kliknięciu w niego zaproszona osoba musi zarejestrować się, złożyć kupon AKO lub SOLO na łącznie 500 PLN z kursem minimum 1.85.

STS rozdaje kasę w kwocie 50 PLN za pierwszych sześciu zaproszonych a w ramach ekstra premii dodatkowo po 20 PLN za osobę nr. 3 i 6.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...

Jak skutecznie grać w zakłady bukmacherskie przez Internet?

Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie grać w zakłady bukmacherskie przez Internet to ten poradnik jest stworzony z myślą o Tobie! Warto przed rejestracją u wybranego bukmachera zapoznać...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online