Bonusy powitalne bukmacherów – jak z nich skorzystać?

.

Promocje bukmacherskie nie od dziś są czymś, czym polscy bukmacherzy starają się przekonać do siebie nowych klientów. Im atrakcyjniejsza jest oferta promocyjna, tym większa jest szansa, że ktoś skusi się na rejestrację i obstawianie. Jednym z tych bonusów, na które stawia każdy polski operator jest bonus powitalny, skierowany wyłącznie do świeżo rejestrujących się typujących. Z samej swojej zasady jest on najbardziej wartościowy. Co należy wiedzieć na jego temat? Jakie są jego rodzaje? O tym wszystkim opowiemy poniżej.

bonusy powitalne bukmacherów
Bonusy powitalne bukmacherów – jak z nich skorzystać?

Rodzaje dostępnych bonusów powitalnych

Bonus powitalny jest czymś, co znaleźć można u niemal każdego polskiego operatora zakładów wzajemnych. Skorzystać z niego można w STSFortunieeWinnerze. Słowem – proponują go wszyscy najlepsi bukmacherzy, ale też ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność na terenie Polski. Każdy jednak podchodzi nieco inaczej do tego rodzaju bonusu. Z uwagi na to, wyróżnić można trzy jego podstawowe rodzaje:

  • bonus od pierwszej wpłaty (lub od kilku pierwszych) – ten bonus najczęściej podwaja pierwszą wpłatę, przekazując jej równowartość na saldo bonusowe. Jest najbardziej wartościowy, ale też wymagający;
  • bonus bez pierwszej wpłaty (freebet) – bonusy bukmacherskie tego typu przyznawane są za samo założenie konta. Są mało wartościowe, ale też w żaden sposób niezobowiązujące;
  • bonus bezpieczny(cashback) – bonus tego typu zabezpiecza pierwszy zakład określoną kwotą. Jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci środki na saldo bonusowe. Będzie można je przeznaczyć na dalsze zakłady bukmacherskie.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsi bukmacherzy potrafią łączyć zalety wszystkich powyższych bonusów. Nic nie ogranicza ich do oferowania jednego. Im większy jest bonus powitalny, tym bardziej opłacalne jest stawianie pierwszych kroków u konkretnego operatora.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego?

 Korzystanie z bonusu powitalnego wymaga uwagi i rozwagi. Łatwo jest bowiem przegapić możliwość skorzystania z niego. To z kolei przekreśla możliwość sięgnięcia po niego w przyszłości. Bonus ten oferowany jest wyłącznie przy zakładaniu konta. Aby w pełni go wykorzystać, należy:

  1. Zaznaczyć chęć otrzymania go przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego – zazwyczaj wiąże się to z zaznaczeniem odpowiedniej opcji. Ta zwykle jest zaznaczona automatycznie – nie zawsze jednak tak jest. Dlatego też należy zadbać właśnie o to.
  2. Spełnić podstawowy warunek bonusu – może nim być dokonanie pierwszej wpłaty lub też po prostu obstawienie dowolnego spotkania. Jedynie freebet nie narzuca żadnych wymagań.
  3. Otrzymać środki, a następnie nimi obrócić – zdecydowana większość bonusów wymaga obrócenia otrzymanymi środkami, zanim te staną się dostępne do wypłacenia lub dowolnego wykorzystania.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skorzystanie z bonusu powitalnego we wszystkich przypadkach jest darmowe.

Co jeszcze należy wiedzieć o bonusach powitalnych?

Choć wszystkie promocje bukmacherskie celują w bycie przystępnymi i zrozumiałymi dla wszystkich ich odbiorców, istnieje kilka rzeczy, które warto wiedzieć na ich temat. Aby skorzystać z nich świadomie należy wiedzieć, że bukmacherzy online również na nich korzystają. Jako że polskie prawo bardzo ogranicza im reklamowanie się w popularnych mediach, to właśnie owe bonusy bukmacherskie uznają oni za coś pozwalającego im się wybić i trafić do swoich klientów. Tłumaczy to poniekąd fakt, że tak właściwie „rozdają” za ich pośrednictwem pieniądze na to, by ich klienci mogli obstawiać własne typy bukmacherskie.

sts promocja bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach STS

Bonusy powitalne to jednak nie coś, co w bezpośredni sposób daje dostęp do darmowych środków. Niemal każdy z nich bowiem narzuca pewne wymagania konieczne do spełnienia. Najczęściej jest to obrót, a zatem konieczność kilkukrotnego wydania środków pochodzących z bonusu. Jak to wygląda w praktyce? Otóż środki bonusowe trafiają na specjalne konto, z którego nie da się ich wypłacić. Aby stało się to możliwe, trzeba wydać je na zakłady określoną liczbę razy. Jeżeli na przykład trzeba dokonać trzykrotnego obrotu, przy bonusie dającym równo 1000 złotych na zakłady bukmacherskie trzeba będzie wydać równo 3000 złotych (konieczne będzie zatem wygrywanie). Oczywiście dodatkowe wymagania narzucają rodzaje kuponów, które kwalifikują się do obrotu. Najczęściej limity dotyczą kursu czy rodzaju kuponu (akumulacyjny lub pojedynczy).

Bonusy powitalne zawsze mają określony czas na wykorzystanie. Jeżeli więc dostanie się je na swoje konto, trzeba obrócić pozyskanymi za ich pośrednictwem środkami właśnie w tym czasie. Zwykle chodzi tutaj o miesiąc. Bonusy tego typu łączą się z innymi promocjami. Nic więc nie szkodzi w tym, by podczas rejestracji sięgnąć po kod promocyjny albo też skorzystać z programu partnerskiego określonego operatora.

Zanim sięgnie się po bonus powitalny u konkretnego bukmachera, warto zapoznać się z regulaminem i mieć świadomość tego, co się z tym wiąże. Pozwoli to wejść w to wszystko świadomie, bez późniejszych rozczarowań. Bonusy te zawsze są warte uwagi. Często jednak postrzegane są jako w pełni darmowe środki. To z kolei nie do końca jest prawdą.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Bonusy promocyjne nie od dziś stanowią główną kartę przetargową polskich bukmacherów w walce o klienta, jego zainteresowanie i oczywiście środki na typowanie. Obok oferty...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online