5 rzeczy, o których warto pamiętać przy rejestracji u bukmachera

.

Działający w Polsce bukmacherzy online starają się jak mogą, by tylko zachęcić do rejestracji w obrębie ich serwisów internetowych. Nie ma się zresztą czemu dziwić – to w ten sposób radzą sobie ze stale rosnącą konkurencją i to tak pozyskują nowych klientów. Wielu z nich kusi oferując ciekawe bonusy bukmacherskie, dobre warunki kursowe czy po prostu możliwość typowania tego, czego próżno jest szukać w ofercie innych firm bukmacherskich. Mimo wszystko jednak zakładając własne konto warto robić to w pełni świadomie, a nie pod wpływem impulsu czy zaciekawienia. W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy pięć rzeczy, które warto wiedzieć przy rejestrowaniu się u dowolnego bukmachera. Niezależnie od tego, czy będzie to STS, Fortuna czy eWinner.

rejestracja do bukmachera w polsce
5 rzeczy, o których warto pamiętać przy rejestracji u bukmachera

1. W Polsce można mieć konto u dowolnej liczby bukmacherów

Choć polscy bukmacherzy zachęcają do grania tylko u nich (między innymi przez oferowane przez siebie programy lojalnościowe), polskie prawo w żaden sposób nie zobowiązuje do wyboru tylko jednego z nich. Jeśli tylko ma się na to ochotę, można posiadać konto chociażby u każdego.  To, że zarejestrowało się już w serwisie internetowym bukmachera STS nie oznacza, że nie będzie można tego zrobić w Fortunie czy w serwisie eWinner. Typujący ma tutaj absolutną dowolność.

Co ważne, posiadanie konta w kilku różnych serwisach bukmacherskich może okazać się czymś bardzo rozsądnym. Nie dość bowiem, że pozwala sięgnąć po kilka różnych bonusów powitalnych i promocji skierowanych do nowych użytkowników to jeszcze ma się dostęp do zdecydowanie najlepszej oferty na zakłady bukmacherskie. Zawsze można wybrać, u którego buka obstawiać konkretny mecz – w związku z tym można sięgnąć po tego, który zaoferuje na niego najlepsze warunki.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kilka różnych kont to jednak również konieczność weryfikowania własnego konta u każdego z bukmacherów. To z koeli może skutecznie odstraszać od rejestracji. Weryfikacja, wbrew pozorom, przebiega bardzo sprawnie i w żadnym przypadku nie powinna sprawić jakichkolwiek problemów.

2. Rejestracja w serwisach bukmacherskich dostępna jest wyłącznie dla osób pełnoletnich

Zakłady bukmacherskie to hazard i jako taki są przeznaczone wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Legalni bukmacherzy są prawnie zobowiązani do legitymowania osób, które typują w obrębie ich serwisów internetowych. Właśnie w ten sposób powstał proces weryfikacyjny, który pozwala im zweryfikować wiek obstawiającego. Wymogu tego w żaden sposób nie da się ominąć i przeskoczyć. Dlatego też nie warto próbować rejestracji, jeśli nie jest się osobą pełnoletnią. Bez względu na to czy jest to rejestracja w STS czy innej popularnej firmie musimy mieć ukończone 18 lat żeby móc założyć konto i obstawiać zakłady sportowe.

3. Po rejestracji tworzone jest tak zwane konto tymczasowe

Choć profesjonalni bukmacherzy muszą weryfikować każdego swojego klienta, nie robią tego bezpośrednio po dokonaniu rejestracji w obrębie ich serwisu internetowego. Zamiast tego na początku tworzą dla niego konto tymczasowe. Choć obarczone jest ono wieloma limitami, nie wymaga natychmiastowej weryfikacji. Można na nie wpłacić własne środki i przeznaczyć je na to, by obstawiać typy bukmacherskie w dowolny sposób. Czego nie można robić z konta tymczasowego? Przede wszystkim:

  • wypłacać środków na własne konto bankowe;
  • typować powyżej ustalonego przez bukmachera limitu sumarycznego;
  • typować w nieskończoność – konto tymczasowe działa określony czas, zwykle miesiąc.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Weryfikacja konta jest czymś, czego nie da się uniknąć. Wymaga ona podesłania bukmacherowi skanu lub zdjęcia własnego dowodu osobistego. Trwa zwykle kilka minut, w zależności od bukmachera, z usług którego się korzysta.

4. U jednego bukmachera można posiadać tylko jedno konto

Choć w jednej chwili można posiadać swoje konto u dowolnej liczby operatorów bukmacherskich, wszyscy najlepsi bukmacherzy pozwalają na posiadanie zaledwie jednego konta w obrębie ich serwisów internetowych. Należy o tym pamiętać i wykorzystać w pełni wszystko to, co można w czasie jego zakładania (więcej na ten temat – poniżej). Fakt posiadania kilku kont legalni bukmacherzy sprawdzają w procesie weryfikacyjnym.

5. Zakładanie konta to jedyny moment, by wykorzystać niektóre elementy oferty promocyjnej

Bukmacherzy online starają się przyciągać do siebie nowych klientów poprzez prezentowanie im oferty promocyjnej skierowanej wyłącznie do nich. Właśnie dlatego warto pamiętać o skorzystaniu z niej. Zwłaszcza że taka okazja nie powtórzy się już nigdy później. W czasie zakładania konta można skorzystać z:

legalne gry karciane online w polsce
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w STS online
  • bonusu powitalnego, który stanowi podstawę oferty promocyjnej każdego z polskich bukmacherów. Zazwyczaj zwiększa on w sposób znaczący budżet na zakłady, jakim początkowo się dysponuje;
  • kodu promocyjnego – kody tego typu są oferowane przez serwisy bukmacherskie – chociażby te prezentujące swoje własne typy na mecze. Kod wpisuje się w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Takiej możliwości nie dają jednak wszyscy bukmacherzy w Polsce, a zaledwie ci najlepsi.

Oczywiście niektórzy operatorzy prezentują również inne bonusy bukmacherskie. Przed rejestracją warto więc zapoznać się z pełną ofertą każdego z nich właśnie pod tym kątem.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy

Transmisje meczów piłkarskich a analiza bukmacherska

Przeciętny obstawiający w Polsce na samym początku obstawia spotkanie sportowe, by później obejrzeć je w telewizji lub na żywo (jeśli ma taką możliwość) i...

Bonusy STS w 2022 roku

Wakacje to okazja jak każda inna do zgarnięcia bonusu powitalnego u bukmachera. STS, który posiada 50% udziału w rynku, trochę jakby przysnął i w...

Co to są limity bukmacherskie na obstawianie zakładów

Schemat działania absolutnie każdego bukmachera w naszym kraju jest doskonale znany. Firmy tego typu zarabiają na przegranych swoich klientów. Nic więc dziwnego, że starają...
fuksiarz bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie online